Weź udział w konkursie fotograficznym – Ustka na fali

0
147
Weź udział w konkursie fotograficznym - Ustka na fali - ustka24.info
Weź udział w konkursie fotograficznym – Ustka na fali – ustka24.info

9 marca, ruszyła I edycja konkursu fotograficznego “Ustka na fali”. Jest to edycja zimowa.

[ads1]

Urząd Miasta w Ustce, który jest organizatorem konkursu planuje jeszcze edycję wiosenną (maj/czerwiec), letnią (lipiec/wrzesień) i jesienną (październik/listopad).

Uczestnik konkursu musi być osobą pełnoletnią. Żeby wziąć w nim udział należy przesłać maksimum pięć, wykonanych samodzielnie, zdjęć wraz ze  zgłoszeniem na adres: konkurs@um.ustka.pl. Wiadomość powinna zawierać: imię i nazwisko autora fotografii, dane kontaktowe oraz link do portalu Facebook, gdzie zamieszczono konkursowe zdjęcia. Dodatkowym warunkiem uczestnictwa jest polubienie profilu Ustki na Facebooku – www.facebook.com/ustkalubieto.

Zimowe zdjęcia Ustki można przesyłać do 9 kwietnia, w dniach 12 – 22 kwietnia br., odbędzie się głosowanie na finałową piątkę na portalu Facebook. Ogłoszenie wyników zimowej edycji konkursu nastąpi 24 kwietnia br.

Przyznane zostaną następujące nagrody: nagroda internautów –  voucher do wykorzystania w Ustce o wartości nie mniejszej niż 150 zł, zestaw gadżetów reklamowych oraz nagroda jury – voucher do wykorzystania w Ustce o wartości nie mniejszej niż 200 zł, zestaw gadżetów reklamowych.

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments