Jak wybrać fotelik samochodowy w nowym 2018 roku

0
227

Decyzja dotycząca zakupu nowego fotelika samochodowego powinna być dobrze przemyślana, ze względu na szeroki wybór fotelików samochodowych.

Każdy fotelik samochodowy różni się pod względem wyposażenia, zastosowanych systemów zabezpieczeń oraz innych praktycznych udogodnień. Dobrze dobrany fotelik samochodowy powinien być przede wszystkim bezpieczny ale również komfortowy dla dziecka. Warto pamiętać przed zakupem, żeby był to fotelik nowy, gdyż kupując używany nie mamy pewności czy jest to fotelik powypadkowy, a taki nie nadaje się do użytku. Istotne jest więc, by fotelik pochodził z pewnego źródła oraz by posiadał gwarantowane certyfikaty bezpieczeństwa.

Polecanym fotelikiem samochodowym jest fotelik Recaro Young Sport Hero. Jest to fotelik dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do nawet 12 roku życia, o wadze od 9 kg do 18 kg, jest więc fotelikiem praktycznym, z którego można korzystać przez wiele lat. Jest to solidny oraz wytrzymały fotelik, który wyprodukowany jest z mocnych materiałów, pokryty tekstyliami odpornymi na różnego rodzaju zabrudzenia.

Fotelik Recaro Young Sport Hero to jeden z najlepiej sprzedających się fotelików samochodowych, posiada szereg zabezpieczeń, które wspierają cały system bezpieczeństwa w foteliku. System Advanced Side Protection polegający na pochłanianiu energii wytworzonej podczas kolizji bocznej. Natomiast zastosowany system bezpieczeństwa HERO umożliwia prawidłowe zapięcie pasa. Dzięki temu pas nie skręca się i uniemożliwia jego ześlizgnięcie, poza tym system HERO pomaga w prawidłowym jego zapięciu.

Fotelik jest uniwersalny, który montuje się przodem do kierunku jazdy, za pomocą trzypunktowego samochodowego pasa bezpieczeństwa oraz pięciopunktowy zintegrowany, który może być dodatkowym elementem bezpieczeństwa dla najmniejszych dzieci. Fotelik Recaro Young Sport Hero jest wygodnym oraz komfortowym fotelikiem, w którym dziecko czuje się swobodnie i jest prawidłowo usadzone wewnątrz fotelika.

Fotelik Recaro wyposażony jest na siedzisku w poduszkę – dodatkowy element, dzięki któremu dziecko czuje się w foteliku wygodnie. Fotelik Recaro Young Sport Hero można regulować i dostosować zagłówek do aktualnego wzrostu dziecka. Do jego produkcji wykorzystuje się termoregulacyjne materiały, które powodują, że w lato ciało dziecka się nie przegrzewa, a w zimę nadmiernie nie wychładza. Użyte tekstylia są dodatkowo odporne na ogień, co w razie wypadku może okazać się dodatkową ochroną dla dziecka.

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments