Wyciek gazu na remontowanej ulicy Mickiewicza w Ustce – FOTO

0
218

Wyciek gazu na odnawianej ulicy Mickiewicza w Ustce. Awarią zajmują się pracownicy Pogotowia Gazowego ze Słupska. Nie ma zagrozenia.

Pracowników Zakładu Gazowniczego o wycieku poinformowali mieszkańcy okolicznych domów. W okolicy rozszczelnienie czuć było mocną woń gazu.

Na miejsce przyjechali pracownicy Pogotowia Gazowego ze Słupska i wstępnie zabezpieczyli teren. Obecni byli również funkcjonariusze Straży Miejskiej w Ustce, którzy pilnowali aby postronne osoby nie kręciły się w okolicy wycieku.

Po godzinie 17 na miejsce przyjechali pracownicy obsługi sieci gazowej, którzy zabezpieczyli wyciek gazu i wymienili uszkodzone elementy. Do pomocy musieli użyć niewielkiej koparki.

Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić do uszkodzenia gazociągu musiało dojść podczas prac remontowych na tym odcinku ulicy Mickiewicza.

Ulica Mickiewicza od Słowiańskiej do Żeromskiego jest w remoncie. Budowlańcy wymienią starą instalację sanitarną. Położone zostaną również nowe chodniki i jezdnia. Pojawi się nowe oświetlenie drogowe.

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments