Wypoczynek nad morzem. Polecane atrakcje w Jarosławcu

0
79

Każdego roku nad polskie morze przybywają prawdziwe tłumy turystów. Niemalże każda nadmorska miejscowość cieszy się sporą popularnością zarówno w okresie wakacyjnym, jak również poza nim. Dużym zainteresowaniem klientów cieszy się Jarosławiec. Jakie atrakcje czekają na turystów w tym mieście? Jak prezentuje się baza noclegowa?

Atrakcje w Jarosławcu

Do największych atrakcji Jarosławca z pewnością należą plaża i Bałtyk. Co ciekawe, sporo piasku na plaży w Jarosławcu pochodzi… z Ustki. Jako że plaża w tej miejscowości jest często niszczona, a miejscami również dość kamienista, poradzono sobie z tym kłopotem, importując piasek z sąsiednich miejscowości. Warto również wspomnieć o malowniczych klifach urozmaicających wybrzeże. W Jarosławcu znajduje się także przystań rybacka z licznymi kutrami rybackimi, na których można zakupić świeże, smaczne ryby.

Wypoczynek nad morzem. Polecane atrakcje w Jarosławcu - ustka24.info
Wypoczynek nad morzem. Polecane atrakcje w Jarosławcu – ustka24.info

We wspomnianej miejscowości warta zobaczenia jest również latarnia morska o wysokości aż 33 metrów. W trakcie sezonu latarnia jest udostępniana do zwiedzania turystom. Z kolei dla osób (zwłaszcza dzieci) spragnionych atrakcji wodnych, dostępny jest bogato wyposażony aquapark. Znajdują się w nim liczne zjeżdżalnie, grota z wodospadami, podgrzewane baseny, sztuczne fale oraz inne atrakcje.

Polecany ośrodek Jarosławiec

Jeśli chodzi o dobrej klasy ośrodek Jarosławiec może się poszczycić polecanymi placówkami, wśród których szczególną popularnością wśród turystów cieszy się Holiday Home. Ten ceniony ośrodek SPA w Jarosławcu kusi odwiedzających wieloma atrakcjami. Oferuje gościom wspaniale wyposażone pokoje, apartamenty i studia oraz domki. Przyjezdni mogą również korzystać z wysokiej klasy restauracji serwującej pyszne dania przygotowywane przez doświadczonego szefa kuchni. Ten nadmorski ośrodek w Jarosławcu dysponuje również znakomitą strefą SPA. Jest położony zaledwie 350 metrów od plaży. Świetna lokalizacja oraz wyjątkowy klimat sprawiają, że jest to miejsce idealne na wypoczynek dla każdego – zarówno dla singli, par, jak również rodzin z dziećmi czy też grup przyjaciół. Ponadto na terenie ośrodka znajduje się też pokój malucha, salka fitness, altana ogrodowa, ogród z leżakami oraz zewnętrzna siłownia. W ośrodku można się zapisać na turnus rehabilitacyjny oraz pobyt leczniczy. To wszystko sprawia, że placówka ta jest polecana na odpoczynek nie tylko w okresie letnim, ale również poza sezonem. Warto również wspomnieć o konkurencyjnych, korzystnych cenach oraz miłej, profesjonalnej obsłudze.