Zapraszamy na zawody rowerowe MTBstunt Grand Prix Ustka 2018

0
316

Drugi raz z rzędu w Polsce odbędą się najważniejsze na świecie zawody rowerowe MTBstunt Grand Prix. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 20 – 21 lipca w usteckim porcie.

Przez dwa dni w ramach Extreme Bike Tour, zawodnicy z całego świata będą rywalizować o miano najlepszego na świecie. Na liście startowej oprócz licznej reprezentacji Polski, która uchodzi za najmocniejszą na naszym globie, zobaczymy m.in. przedstawicieli  Indii, Bangaldeszu, Niemiec, Wielkiej Brytanii.
Nie zabraknie oczywiście obrońcy tytułu – Lakshay Jangid`a, który już rozpoczął przygotowania do wizyty w naszym kraju.
Ambasadorem, a zarazem głównym dowodzącym zawodami jest Kamil Kobędzowski. Pochodzący z podkrakowskiej miejscowości reprezentant Polski jest jedną z największych gwiazd MTBstunt`u na świecie. Dzięki ogromnej rozpoznawalności naszego rodaka, będziemy mogli drugi raz z rzędu w Polsce gościć tego typu zawody!
Oprócz zawodów w stuncie, będzie można podziwiać ekstremalne pokazy dirt jumpingu w wykonaniu czołówki polskiej sceny MTB. Na ogromnych wysokościach, zapierające dech w piersiach ewolucje zaprezentuje m.in. Szymon Godziek czyli brązowy medalista Pucharu Świata 2018!
Dodatkowo przez cały dzień na mieszkańców i turystów będzie czekać wiele atrakcji: Akademia Bezpiecznego Rowerzysty, spektakle teatralne związane z rowerami, bicykl freestyle, muzyka na żywo czy mobilny pumptrack!

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments