Złoto dla lekkoatletów „Jantara” Ustka

0
241
Lekkoatleci Jantar Ustka ustka24.info

To był bardzo udany występ zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego „Jantar” Ustka w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Spale. Zawody odbyły się  25 stycznia 2014 roku.

Patryk BŁASZCZYK (rocznik 96) zdobył w biegu na 3000m ZŁOTY MEDAL, Marcin MENCFEL (rocznik 96) w biegu na 60m zdobył BRĄZOWY MEDAL, a Patryk NURKOWSKI (rocznik 96) w biegu na 400m zdobył IV miejsce. Wszyscy zawodnicy pobili podczas zawodów swoje rekordy życiowe i stali się najlepszymi zawodnikami w Polsce, w swoich kategoriach.

Trenerem Patryka Błaszczyka i Marcina Mencfel jest Henryk Michalski, który w przygotowaniu technicznym współpracuje z Bogdanem Zakrzewskim; trenerem Patryka Nurkowskiego jest Lucyna Kuklińska-Nurkowska, mama Patryka.