Zmiany organizacji ruchu na ulicy Marynarki Polskiej w Ustce – FOTO

0
491

17 czerwca na ulicy Marynarki Polskiej w Ustce wprowadzono zmiany w organizacji ruchu. Wjazd i postój na ulicy wymaga teraz zezwolenia.

Zezwolenia wydaje Dyrektor Zarządu Infrastruktury Miejskiej w Ustce, na podstawie złożonego wniosku. Wnioski można składać: osobiście w siedzibie ZIM przy ul. Marynarki Polskiej 78A w Ustce od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -15:00 lub drogą mailową na adres: biuro@zim.ustka.pl.

Nowy projekt organizacji ruchu zakłada całkowitą, całoroczną zmianę kierunku ruchu, a dodatkowe ograniczenia w sezonie. Rozwiązanie to jest wprowadzane pilotażowo, jesienią zaprosimy mieszkańców do wspólnego podsumowania tego pomysłu.

17 czerwca w Ustce zaczęła funkcjonować także Strefa Płatnego Parkowania.

Obszar strefy obejmuje ulice: Zaruskiego, Żeromskiego, Mickiewicza, Sprzymierzeńców (od ul. Chopina do ul. Mickiewicza), Leśną, Wczasową, Kopernika (od ul. Chopina do ul. Pogodnej), Pogodną, Plac Wolności, Piłsudskiego, Kościuszki, Kilińskiego, Beniowskiego parkowanie prawostronne (od ul. Chopina do ul. Mickiewicza), Marynarki Polskiej (od budynku przy ul. Marynarki Polskiej 84 do ul. Cz. Kosynierów), Małą, Słowiańską (od ul. Chopina do ul. Mickiewicza), Wyszyńskiego, Jana z Kolna.

Stawki opłat wynoszą 1 zł za parkowanie do 30 minut, 3 zł za pierwszą godziną i rosną za każdą kolejną. Istnieje możliwość wykupienia abonamentów dziennych, miesięcznych lub tygodniowych.

Biuro strefy: ul. Słowiańska 12, tel. 882 138 210

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments