Żaluzje fasadowe – czy taki zakup się opłaca?

0
157

Żaluzje fasadowe, tak jak i wiele innych, podobnych przesłon, za zadanie mają ochraniać nasze pomieszczenia przed przegrzaniem oraz zapewniać domownikom prywatność.

Oprócz tych funkcji, stanowią piękną dekorację okienną, która podkreśla nowoczesny charakter i styl aranżacyjny naszych budynków. Z tych i wielu innych powodów, żaluzje fasadowe cieszą się coraz większą popularnością wśród Klientów. Przyjrzyjmy się zatem bliżej tym produktom, które dostępne są w szerokiej ofercie sklepu WAKO rolety żaluzje.

Świetna ochrona przed słońcem i dobra widoczność za oknem

Żaluzje fasadowe zbudowane są z lameli, które umożliwiają nam bardzo precyzyjne kontrolowanie ilości światła wpadającego do pomieszczeń. Mało tego – żaluzje tego typu świetnie chronią nasz dom przed przegrzaniem, blokując promienie słońca jeszcze zanim uderzą w szybę. A to pozwala na bardziej wydajną pracę klimatyzacji i tym samym, generuje oszczędności do naszego portfela.

Co bardzo istotne, żaluzje zapewniają doskonałą widoczność tego, co znajduje się za oknem, wpuszczając odpowiednią ilość światła dziennego do środka. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy zapewnić sobie ochronę przed słońcem, jednocześnie nie rezygnując w zupełności z widoku na ogród. Wszystko w jednym, funkcjonalnym produkcie.

Obniżenie poziomu hałasu

Żaluzje fasadowe mogą także skutecznie zmniejszać poziom natężenia hałasu, co będzie dużym atutem zwłaszcza w ruchliwych dzielnicach, przy często użytkowanych drogach i w centrum miasta.

Żaluzje fasadowe – czy taki zakup się opłaca? - ustka24.info
Źródło: WAKO rolety żaluzje

Nowoczesny projekt dla każdego domu i biura

Żaluzje zbudowane z lameli odznaczają się także nowoczesnym, czystym i stylowym charakterem, stanowiąc ozdobę każdego budynku. Często spotyka się tego typu rozwiązania zarówno w domach prywatnych, jak i firmach czy budynkach pożytku publicznego. W WAKO rolety żaluzje znajdziesz bogatą paletę barw, w której dostępne są żaluzje fasadowe, tak że bez problemu dopasujesz je do elewacji swojego domu. Funkcjonale przesłony będą ciekawym element dekoracyjnym okien.

Żaluzje fasadowe – czy taki zakup się opłaca? - ustka24.info
Źródło: WAKO rolety żaluzje

Proste sterowanie

Produkty tego typu są stworzone w ten sposób, by dawały jak największy komfort użytkownikom. Dlatego, żaluzje fasadowe zakupisz z możliwością sterowania elektrycznego lub sterowania ręcznego. Wszystko zaprojektowane jest dla Twojej wygody i spokoju. Trwałe żaluzje fasadowe mogą być zamontowane w wersji z kasetą w montażu podtynkowym, natynkowym lub w wersji samonośnej do konstrukcji fasady aluminiowej. W WAKO rolety żaluzje znajdziesz produkty uszyte na miarę.

Skorzystaj z atrakcyjnych rabatów i wejdź na stronę sklepu online WAKO rolety żaluzje. Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu 601625817.